Злочини НАБУ

Колектив Юридичної компанії «Студія Права», висловлює Вам свою щиру повагу та пропонує ознайомитись зі справжньою версію резонансних подій, які пов’язані із вчиненням навмисних злочинів детективами та керівниками новоствореного Національного антикорупційного бюро України, а також прокурорами і керівниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проти нашої юридичної компанії, її адвокатів, юристів, клієнтів, а також працівників Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України.

Ми вимушені звернути Вашу увагу на те, що всі злочини вказаних детективів і прокурорів не є поодинокими випадками, а носять системний характер. На наше переконання причини цього очевидні. Пан Ситник А.С., завідомо незаконно очоливши Національне антикорупційне бюро України, під виглядом боротьби з корупцією, фактично переслідує свої власні примітивні інтереси – зводить рахунки зі всіма, хто його «недооцінив» на посадах в прокуратурі України і як адвоката та обізнаними про його злочинну діяльність з 2001 року по теперішній час.

Дії Ситника А.С. не є звичайним популізмом або невіглаством. Вони призводять до напруги в суспільстві, дискредитації органів державної влади та до маскування відсутності системних змін в галузі попередження і викриття корупції, викорінення причин і умов, що їй сприяють. Загальний результат очевидний – зневіра громадян України та наших закордонних партнерів в можливості подолання корупції в нашій державі.

Прості питання до минулого Ситника А.С. та до перших його кроків на займаній посаді допоможуть з’ясувати, хто він є та чиїми інтересами керується при вчиненні злочинів. Цікаві зокрема наступні аспекти його діяльності:

1. З 07.2001 по 10.2008 Ситник А.С. працював на посаді начальника слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області. З наявної інформації відомо, що він особисто та підлеглі за його вказівками незаконно порушували кримінальні справи, незаконно відмовляли у порушенні кримінальних справ, незаконно закривали кримінальні справи, призначали незаконні обшуки та виїмки, а також вчиняли інші злочини. Підтвердження всіх вказаних злочинів, містяться в архіві прокуратури Кіровоградської області.

2. Крім того, з 08.2008 по 08.2011 Ситник А.С. працював на посаді начальника слідчого відділу прокуратури Київської області. З наявної інформації відомо, що він особисто та підлеглі за його вказівками незаконно порушували кримінальні справи, незаконно відмовляли у порушенні кримінальних справ, незаконно закривали кримінальні справи, призначали незаконні обшуки та виїмки, а також вчиняли інші злочини. Підтвердження всіх вказаних злочинів, містяться в архіві прокуратури Київської області.

3. Крім того, Ситник А.С., діючи за попередньою злочинною змовою з колишнім прокурором Київської області Гайсинським Ю.О., Карпєєвим М.М., Воєводіним В.Г., Воєводіною Н.В., Шеховцовим О.Д. та іншими, шляхом підробки державних актів на землю, незаконно заволоділи земельними ділянками загальною площею близько 9 га (загальною вартістю понад 300 млн.грн.) які відносились до земель водного фонду, що розташовані на острові Безіменний, на території Козинської селищної ради, Обухівського району, Київської області. Право власності на вказані земельні ділянки було оформлене на підконтрольні Гайсинському Ю.О. підприємства – ТОВ «Колумб», а згодом ТОВ «Фамій». В 2011 році, Ситник А.С., за участь у створеній та керованій Гайсинським Ю.О. злочинній організації, отримав винагороду у вигляді 20% частки статутного капіталу Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Юридичні гарантії», власником якого є Гайсинський Ю.О. Також, Ситник А.С., через пов’язану особу в ТОВ «Фамій», став власником відповідної частини земельних ділянок, зареєстрованих за цим товариством. Внаслідок вчиненого злочину завдано шкоду державі на суму понад 300 млн.грн.

4. Крім того, з 2011 по квітень 2015, Ситник А.С., як співвласник та партнер в Адвокатському об’єднанні «Адвокатська фірма «Юридичні гарантії» мав «вражаючу» практику. Він спромігся допомогти втекти колишньому прокурору Київської області Бабенку В. на тимчасово окуповану територію в АР Крим, з метою уникнути відповідальності за  вчинення тяжких резонансних злочинів. Зокрема Бабенку В. інкримінувалось незаконне звільнення колишнього депутата Верховної Ради України Лозінського В., який за рішенням суду відбував покарання за вбивство людини. Крім того, Бабенко В. був причетним до викрадення тіла Гонгадзе Г. із Таращанського моргу, та особисто керував діями співучасників по приховуванню слідів вчинення злочину. Бабенко В. та Ситник А.С. разом працювали в прокуратурі Київської області і є причетними до чисельних порушень закону. Очевидно, що Бабенко В. мав компрометуючу інформацію на Ситника А.С., і останній всіма своїми силами те невеликими знаннями в галузі юриспруденції сприяв Бабенку В. у втечі за межі України.

5. Крім того, НАБУ, під особистим контролем Ситника А.С., здійснює розслідування кримінального провадження №42013110000000284 від 22.03.2013 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч.ч. 1, 3 ст. 209, ч. 1 ст. 222, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 367, ч. 4 ст. 190, ч.ч. 1, 2 ст. 364, ч. 1 ст. 362 КК України. Розслідування цього кримінального провадження замовили голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Радченка А.А. і в.о. генерального директора ДСБУ Аграрний фонд Липового О.О. Метою цього розслідування є заволодіння грошовими коштами у розмірі 150 млн.грн. Для досягнення злочинної мети, діючи в спільних інтересах з Радченком А.А. та Липовим О.О., Ситник А.С. навмисно приховує той факт, що цукор, який є предметом досудового розслідування у вказаному замовному кримінальному провадженні, був за 53.200.000,00 (п’ятдесят три мільйони двісті тисяч) грн., придбаний у держави Україна в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Крім того, Ситник А.С. приховує той факт, що вказаний цукор-пісок, внаслідок збігу кінцевого терміну його зберігання, перестав бути об’єктом державного цінового регулювання.

6. Крім того, під виглядом розслідування кримінального провадження №42013110000000284, Ситник А.С. та його спільники, діючи за попередньою змовою між собою, організували незаконне прослуховування телефону, абонентом якого був бізнесмен з Хорватії. Після виявлення Генеральною прокуратурою та Службою Безпеки України цього злочину, Ситник А.С. дав вказівку своїм підлеглим на здійснення незаконного стеження за прокурорами, а після виявлення цього факту, дав вказівку здійснити напад на прокурорів та знищити докази вчинених злочинів.

7. Крім того, оточення Ситника А.С. складається з особисто підібраних та призначених ним керівників підрозділів НАБУ, які навіть не проходили обов’язкового конкурсного відбору на посади відповідно до Закону України «Про державну службу». Серед таких борців з корупцією є наближений до Ситника А.С., його давній товариш і колишній працівник Генеральної прокуратури України, а нині керівник Першого підрозділу детективів НАБУ - Калужинський А.В. Цей керівник під час нападу на прокурорів вчиняв сам насильницькі злочини відносно потерпілих та перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння.

8.Крім того, Ситник А.С. наблизив до себе одіозного поплічника колишнього Президента України Януковича В.Ф. – Селезньова В.В., якого призначив заступником начальника оперативно-технічного управління НАБУ. Цікаво, що Селезньов В.В. згідно Указу Президента України Януковича В.Ф., №172/2012 від 02.03.2012 був призначений начальником Департаменту оперативного документування СБУ. На цій посаді він перебував до 03.04.2013. Указом Президента України Януковича В.Ф., №190/2013, він був звільнений із займаної посади. Селезньов В.В. був найбільш довіреною особою тогочасного одіозного керівника СБУ Якименка О.Г., який в теперішній час переховується на території Російської Федерації та всіма своїми діями сприяє нанесенню шкоду територіальній цілісності і державному суверенітету України. Селезньов В.В., будучи довіреною собою Якименка О.Г. приймав активну участь в спробі узурпації влади Президентом України Януковичем В.Ф., сприяв підриву основ національної безпеки і оборони України та протиправному порушенню прав і свобод людини, приймав активну участь у розстрілі громадян України на Майдані Незалежності під час «Революції Гідності». Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про очищення влади» Селезньов В.В. підпадає під заборону перебування на службі в органах державної влади. В теперішній час Селезньов В.В. підтримує негласний зв'язок з бувшим головою СБУ Якименком О.Г. та може бути причетним до ведення незаконного стеження за акредитованими послами західних країн. Керівник НАБУ Ситник А.С. та його заступники, а також керівники САП, будучи обізнаними про викладені вище факти причетності Селезньова В.В. до можливого розстрілу громадян України на Майдані Незалежності, під час «Революції Гідності», прикривають його, оскільки він володіє компрометуючими матеріалами на Ситника А.С., Калужинського А.В. та прокурорів САП.

Виникає очевидне риторичне питання, чи може злочинний прокурор та непрофесійний адвокат очолювати новостворений орган по боротьбі з корупцією?

Діяльність нашої компанії спрямована на надання кваліфікованих юридичних послуг фізичним та юридичним особам. Участь в публічних скандалах і з’ясуванні відносин з органами державної влади або з окремими посадовцями не відповідає політиці нашої компанії. Однак зухвалість і нахабність Ситника А.С. при вчинюваних злочинах і одночасне потурання йому з боку пана Холодницького та підпорядкованих йому прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, змушує нас привернути Вашу увагу до фактів очевидного порушення прав і законних інтересів адвокатів, юристів та клієнтів нашої компанії.

Детальна інформація та документи з приводу вказаного вище розміщені за посиланнями: https://www.youtube.com/watch?v=W2A3SsoUf-U&feature=youtu.be та http://studiaprava.com.ua/ru/2-uncategorised/92-administrativnye-iski і буде надана Вам представниками нашої компанії у зручний час, місці та вигляді.

 

ФОТОТАБЛИЦЯ 

 

Додатки: на 23 арк.

 

З повагою, та сподіванням, що викладені факти та документи викличуть у вас інтерес.

Директор ТОВ « Юридичної компанія «Студія Права»

 

 • Address

  01601, Ukraine, Kiev,
  Esplanadna str., 20, room 305
  Mon – Fri: 9am – 6pm
  Weekends: by arrangement

  (044) 592-19-93
  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.